Plugins - - en to nl translation catalogue (121 entries)

en: The optimized quality (%s) differs from the setting (%s). You can change the optimization to the current setting by clicking on "Force re-optimize".
nl: De geoptimaliseerde kwaliteit (%s) verschilt van de instelling (%s). Je kunt de optimalisatie wijzigen naar de huidige instelling door te klikken op 'Force re-optimize'.

en: Generate subject-centered thumbnails using ShortPixel's AI Engine. %s Get Access %s
nl: Genereer onderwerpgerichte thumbnails met behulp van ShortPixel's AI Engine. %s Krijg toegang %s

en: Deliver optimized images using our CDN. %s Get CDN Access %s
nl: Lever geoptimaliseerde afbeeldingen met onze CDN. %s Krijg CDN toegang %s

en: CDN Delivery
nl: CDN levering

en: Create WebP/AVIF versions of the images. %s Premium Conversion Access %s
nl: Maak WebP/AVIF versies van de afbeeldingen. %s Premium Conversion Access %s

en: Please select one of the 5 new image quality settings below. Your current quality settings will be kept for previously uploaded images. If you need to set a value outside those 5 values, you can add a filter.
nl: Kies een van de 5 nieuwe afbeeldingkwaliteit instellingen hieronder. Je huidige kwaliteit instellingen worden behouden voor eerder geüploade afbeeldingen. Als je een waarde buiten deze 5 waarden moet instellen, kun je een filter toevoegen.

en: Quality level: %s
nl: Kwaliteitsniveau: %s

en: Best Compression
nl: Beste compressie

en: Good Compression
nl: Goede compressie

en: Balanced
nl: Evenwichtig

en: Good Quality
nl: Goede kwaliteit

en: Best Quality
nl: Beste kwaliteit

en: Quality level is set through a filter and cannot be changed here.
nl: Kwaliteitsniveau wordt ingesteld via een filter en kan hier niet worden gewijzigd.

en: Feedback form
nl: Feedbackformulier

en: Leave us feedback or suggest a new feature!
nl: Geef ons feedback of stel een nieuwe functie voor!

en: Choose the compression level for images. A lower value means a smaller image size, a higher value means better image quality.
nl: Kies het compressieniveau voor afbeeldingen. Een lagere waarde betekent een kleinere afbeeldingsgrootte, een hogere waarde betekent een betere afbeeldingskwaliteit.

en: %s By %s ShortPixel %s
nl: %s Door %s ShortPixel %s

en: Buy now
nl: Koop nu

en: $9.99 / month
nl: $9.99/maand

en: 500GB CDN Traffic
nl: 500GB CDN verkeer

en: WebP&amp;AVIF conversion
nl: WebP&amp;AVIF conversie

en: Unlimited domains
nl: Ongelimiteerd aantal domeinen

en: Unlimited image optimization
nl: Onbeperkte afbeelding optimalisatie

en: Rate Us
nl: Waardeer ons

en: What is the best way to optimize images?
nl: Wat is de beste manier om afbeeldingen te optimaliseren?

en: "An error occured during the optimization" - Self debugging
nl: "Er is een fout opgetreden tijdens de optimalisatie" - zelf debuggen

en: Generate WebP/AVIF
nl: WebP/AVIF genereren

en: Why is premium optimization better?
nl: Waarom is premium optimalisatie beter?

en: Please support us! Leave a review
nl: Steun ons! Laat een beoordeling achter

en: Stop bulk optimization
nl: Stop bulk optimalisatie

en: Support Us
nl: Steun ons

en: Restore
nl: Terugzetten

en: Image excluded from optimization
nl: Afbeelding uitgesloten van optimalisatie

en: Exclude Image
nl: Afbeeldingen uitsluiten

en: Cronjobs have not been executed recently. Please configure them using the following <a href="https://resmush.it/how-to-configure-cronjobs/" target="_blank">documentation</a>.
nl: Cronjobs zijn niet recentelijk uitgevoerd. Configureer ze met behulp van de volgende <a href="https://resmush.it/how-to-configure-cronjobs/" target="_blank">documentatie</a>.

en: The Cronjobs were never started. Please configure them using the following <a href="https://resmush.it/how-to-configure-cronjobs/" target="_blank">documentation</a>.
nl: De cronjobs zijn nooit gestart. Configureer ze met behulp van de volgende <a href="https://resmush.it/how-to-configure-cronjobs/" target="_blank">documentatie</a>.

en: We recommend deactivating the option "Optimize images using CRON" until the cronjobs are configured correctly.
nl: We raden aan om de optie "Afbeeldingen optimaliseren met CRON" uit te schakelen totdat de cronjobs correct zijn geconfigureerd.

en: Cronjobs are not configured correctly. The variable <em>DISABLE_WP_CRON</em> should be set to <em>TRUE</em> in <em>wp-config.php</em>. Please configure them using the following <a href="https://resmush.it/how-to-configure-cronjobs/" target="_blank">documentation</a>.
nl: Cronjobs zijn niet correct geconfigureerd. De variabele <em>DISABLE_WP_CRON</em> moet worden ingesteld op <em>TRUE</em> in <em>wp-config.php</em>. Configureer ze met behulp van de volgende <a href="https://resmush.it/how-to-configure-cronjobs/" target="_blank">documentatie</a>.

en: Cronjobs are not configured correctly.
nl: Cronjobs zijn niet correct geconfigureerd.

en: Warning! By clicking the button below, all original images will revert to the state they were in before they were optimized with reSmush.it Image Optimizer!
nl: Waarschuwing! Als je op de knop hieronder klikt, worden alle originele afbeeldingen teruggebracht naar de staat waarin ze waren voordat ze werden geoptimaliseerd met reSmush.it Afbeelding Optimizer!

en: Feedback
nl: Terugkoppeling

en: How to configure CRON jobs
nl: Hoe CRON taken te configureren

en: Backup information
nl: Informatie voor back-up

en: Plugin features
nl: Plugin functies

en: Contact support
nl: Contact opnemen met ondersteuning

en: Total optimized images:
nl: Totaal geoptimaliseerde afbeeldingen:

en: Optimized images (including thumbnails):
nl: Geoptimaliseerde afbeeldingen (inclusief thumbnails):

en: Storage saved:
nl: Opslag opgeslagen:

en: You can optimize these images with %s ShortPixel Image Optimizer %s
nl: Je kunt deze afbeeldingen optimaliseren met %s ShortPixel Image Optimizer %s

en: image is too large (>5MB) to be optimized
nl: afbeelding is te groot (>5MB) om geoptimaliseerd te worden

en: images are too large (>5MB) to be optimized
nl: afbeeldingen zijn te groot (>5MB) om geoptimaliseerd te worden

en: Unoptimized images
nl: Niet-geoptimaliseerde afbeeldingen

en: Congratulations! All your images are optimized correctly!
nl: Gefeliciteerd! Al je afbeeldingen zijn geoptimaliseerd!

en: Optimize all images
nl: Alle afbeeldingen optimaliseren

en: The plugin optimizes batches of up to 1000 images at a time. After each batch is completed, refresh this page and you can cont
    inue the process.
nl: De plugin optimaliseert batches tot 1000 afbeeldingen per keer. Nadat elke batch is afgerond, vernieuw je deze pagina en kun je verdergaan met
    .

en: This action resmushes all images that have not yet been optimized with the image quality specified in the settings. If the image quality has been changed and backups are activated, images that have already been optimized are resmushed with the new image quality rate.
nl: Met deze actie worden alle afbeeldingen die nog niet zijn geoptimaliseerd opnieuw gemixt met de afbeeldingkwaliteit die is opgegeven in de instellingen. Als de kwaliteit van de afbeelding is gewijzigd en back-ups zijn geactiveerd, worden afbeeldingen die al zijn geoptimaliseerd opnieuw gespoeld met de nieuwe kwaliteit van de afbeelding.

en: images that need optimization.
nl: afbeeldingen die optimalisatie nodig hebben.

en: You can also start the image optimization <b>manually</b> by clicking on the button below:
nl: Je kunt de afbeelding optimalisatie ook <b>handmatig</b> starten door op de knop hieronder te klikken:

en: These images will be optimized automatically using scheduled tasks (cronjobs).
nl: Deze afbeeldingen worden automatisch geoptimaliseerd met behulp van geplande taken (cronjobs).

en: unoptimized images will be optimized automatically.
nl: niet-geoptimaliseerde afbeeldingen worden automatisch geoptimaliseerd.

en: Optimize Media Library
nl: Media bibliotheek optimaliseren

en: Activate statistics
nl: Activeer statistieken

en: Image optimization is performed automatically via CRON tasks. <a href='%s' title='How to configure Cronjobs?' target='_blank'>More information</a>
nl: Afbeelding optimalisatie wordt automatisch uitgevoerd via CRON taken. <a href='%s' title='How to configure Cronjobs?' target='_blank'>Meer informatie</a>

en: Optimize images using CRON
nl: Afbeeldingen optimaliseren met CRON

en: If you select this option, you choose not to keep the original version of the images. This is helpful to save disk space, but we strongly recommend having a backup of the entire website on hand. <a href='%s' title='Should I remove backups?' target='_blank'>More information</a>.
nl: Als je deze optie selecteert, kies je ervoor om de originele versie van de afbeeldingen niet te bewaren. Dit is handig om schijfruimte te besparen, maar we raden sterk aan om een back-up van de hele site bij de hand te hebben. <a href='%s' title='Moet ik back-ups verwijderen?' target='_blank'>Meer informatie</a>.

en: Deactivate backup
nl: Back-up deactiveren

en: Activate this option to retain the original EXIF data in the images.
nl: Activeer deze optie om de originele EXIF gegevens in de afbeeldingen te behouden.

en: Once activated, newly uploaded images are automatically optimized.
nl: Eenmaal geactiveerd worden nieuw geüploade afbeeldingen automatisch geoptimaliseerd.

en: Image restored!
nl: Afbeelding teruggezet!

en: Restoring...
nl: Aan het terugzetten...

en: An error occured when contacting the API. Please try again later.
nl: Er is een fout opgetreden bij het contact maken met de API. Probeer het later nog eens.

en: image(s) cannot be optimized (>5MB). All others have been optimized.
nl: afbeelding(en) kunnen niet worden geoptimaliseerd (>5MB). Alle andere afbeeldingen zijn geoptimaliseerd.

en: Checking existing images. This may take a few moments...
nl: Bestaande afbeeldingen controleren. Dit kan even duren...

en: There are no images that need to be optimized.
nl: Er zijn geen afbeeldingen die geoptimaliseerd moeten worden.

en: image(s) found, starting optimization...
nl: afbeelding(en) gevonden, beginnend met optimalisatie...

en: Optimizing...
nl: Optimaliseren ...

en: Removing backups...
nl: Back-ups verwijderen...

en: You are about to delete your image backup files. Are you sure you want to perform this operation?
nl: Je staat op het punt om je afbeelding back-up bestanden te verwijderen. Weet je zeker dat je dit wilt doen?

en: backup files successfully removed!
nl: back-up bestanden succesvol verwijderd!

en: images successfully restored!
nl: afbeeldingen succesvol teruggezet!

en: You are about to restore ALL your original image files. Are you sure you want to perform this operation?
nl: Je staat op het punt om AL je originele afbeelding bestanden terug te zetten. Weet je zeker dat je deze operatie wilt uitvoeren?

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Dismiss this notice
nl: Negeer dit bericht

en: Hide Details
nl: Verberg details

en: See Details
nl: Zie de details

en: [Data]
nl: [Gegevens]

note: Description of the plugin
en: 100% Free Image Optimizer and Compressor plugin. Fast JPEG/PNG and GIF compression.
nl: 100% Gratis Afbeelding Optimizer en Compressor plugin. Snelle JPEG/PNG en GIF compressie.

en: No user data nor any information is collected while requesting this news feed.
nl: Er worden geen gebruikersgegevens noch enige informatie verzameld bij het opvragen van deze nieuwsfeed.

en: Restore ALL my original images
nl: Zet AL mijn originele afbeeldingen terug

en: Restore Media Library
nl: Zet mediabibliotheek terug

en: Remove backup files
nl: Back-up bestanden verwijderen

en: We have found %s files ready to be removed
nl: We hebben %s bestanden gevonden die kunnen worden verwijderd

en: Keep these files and turn off the option "Disable backup" if you want to restore your unoptimized files in the future. Please <a href="%s" title="Should I remove backups?" target="_blank">read instructions</a> before clicking.
nl: Houd deze bestanden bij en schakel de optie "Back-up uitschakelen" uit als je je niet-geoptimaliseerde bestanden in de toekomst wil terugzetten. Lees <a href="%s" title="Moet ik back-ups verwijderen?" target="_blank">de instructies</a> voordat je klikt.

en: Backup files can be removed.
nl: Back-up bestanden kunnen worden verwijderd.

en: Preserve EXIF
nl: EXIF behouden

en: reSmush.it Status
nl: reSmush.it status

en: Disable of reSmush.it
nl: ReSmush.it uitschakelen

en: just now
nl: net nu

en: Force re-optimize
nl: Forceer opnieuw optimaliseren

en: saved
nl: opgeslagen

en: Reduced by
nl: Afgenomen met

en: Optimize
nl: Optimaliseren

en: ago
nl: geleden

en: Last run :
nl: Laatste run :

en: Every
nl: Elke

en: Expected Frequency :
nl: Verwachte frequentie:

en: Important information
nl: Belangrijke informatie

en: Follow reSmush.it on Twitter
nl: Volg reSmush.it op Twitter

en: Visit resmush.it for more information
nl: Bezoek resmush.it voor meer informatie

en: News
nl: Nieuws

en: No image has been optimized yet! Add images to your WordPress' Media Library.
nl: Geen afbeelding is nog geoptimaliseerd! Voeg afbeeldingen toe aan je WordPress mediabibliotheek.

en: Attachments optimized:
nl: Bijlagen geoptimaliseerd:

en: Total reduction:
nl: Totale reductie:

en: Statistics
nl: Statistieken

en: List of images above 5MB
nl: Lijst met afbeeldingen van meer dan 5 MB

en: Optimize all images manually
nl: Optimaliseer alle afbeeldingen handmatig

en: There are currently
nl: Momenteel zijn er

en: Generates statistics about optimized images.
nl: Genereert statistieken over geoptimaliseerde afbeeldingen.

en: Optimize on upload
nl: Optimaliseren bij uploaden

en: Image quality
nl: Beeldkwaliteit

en: Settings
nl: Instellingen
