Plugins - SiteOrigin CSS - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (150 entries)

en: Dedicated CSS File offers best performance, Internal CSS embeds styles in page HTML.
nl: Dedicated CSS File biedt de beste prestaties, Internal CSS insluit stijlen in pagina HTML.

en: Dedicated File
nl: Dedicated bestand

en: CSS Output Location
nl: CSS uitvoerlocatie

en: fixed
nl: vastgezet

en: scroll
nl: scrollen

en: Background Attachment
nl: Achtergrond bijlage

en: Enable SiteOrigin Installer:
nl: SiteOrigin installer inschakelen:

en: Other Settings
nl: Andere instellingen

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Install
nl: Installeer

en: Get SiteOrigin Premium
nl: Verkrijg SiteOrigin Premium

en: Theme
nl: Thema

en: Required %s
nl: Vereist %s

en: All
nl: Alle

en: Themes
nl: Thema's

en: SiteOrigin Installer
nl: SiteOrigin installateur

en: Activate
nl: Activeren

en: Installer
nl: Installateur

en: Click here
nl: Hier klikken

en: %s to install recommended SiteOrigin plugins and a SiteOrigin theme to get your site going.
nl: %s om aanbevolen SiteOrigin plugins en een SiteOrigin thema te installeren om je site te laten werken.

en: Dark
nl: Donker

en: Light
nl: Licht

en: Editor Theme
nl: Editor thema

en: Close
nl: Sluiten

en: Open Visual Mode
nl: Visuele modus openen

en: Close Expanded Mode
nl: Uitgebreide modus sluiten

en: Open Expanded Mode
nl: Uitgebreide modus openen

en: Addons
nl: Add-ons

en: Border Radius
nl: Randradius

en: No revisions yet.
nl: Nog geen herzieningen.

en: Revert to this revision
nl: Terug naar deze revisie

en: Save %s CSS
nl: %s CSS opslaan

en: Changes apply to the %s %s when the current theme is %s or its child themes
nl: Wijzigingen zijn van toepassing op de %s %s wanneer het huidige thema %s of zijn sub thema's is

en: Editing CSS for: %s
nl: CSS bewerken voor: %s

en: Editing revision dated %s. Click %sRevert to this revision%s to keep using it.
nl: Bewerkingsrevisie gedateerd %s. Klik op %sTerugzetten naar deze revisie%s om deze te blijven gebruiken.

en: Get a %sGoogle Font%s selector.
nl: Verkrijg een %sGoogle Lettertype%s kiezer.

en: Latest
nl: Laatste

en: Invalid nonce.
nl: Ongeldige nonce.

en: The supplied nonce is invalid.
nl: De meegeleverde nonce is ongeldig.

en: %sSiteOrigin Premium%s adds a <strong>Google Web Font</strong> selector to SiteOrigin CSS so you can easily change any font.
nl: %sSiteOrigin Premium%s voegt een <strong>Google Web Font</strong> selector toe aan SiteOrigin CSS, zodat je eenvoudig elk lettertype wijzigen.

en: Get The Full Experience
nl: Krijg de volledige ervaring

en: Invalid URI. Please make sure you're using a URL from the same site.
nl: Ongeldige URI. Zorg ervoor dat je een URL van dezelfde site gebruikt.

note: Description of the plugin
en: An advanced CSS editor from SiteOrigin.
nl: Een geavanceerde CSS editor van SiteOrigin.

en: Save CSS
nl: CSS opslaan

en: %d chars
nl: %d karakters

en: Are you sure you want to load this revision?
nl: Weet je zeker dat je deze revisie wilt laden?

en: CSS Revisions
nl: CSS revisies

en: Dismiss
nl: Negeren

en: Getting Started Video
nl: Aan de slag video

en: Site design updated.
nl: Site ontwerp geüpdatet.

en: Insert Snippet
nl: Snippet invoegen

en: Search Snippets
nl: Zoek snippets

en: CSS Snippets
nl: CSS snippets

en: Navigate To:
nl: Navigeren naar:

en: Changes apply to %s and its child themes
nl: Wijzigingen zijn van toepassing op %s zijn sub thema's

en: Support
nl: Ondersteuning

en: CSS Editor
nl: CSS editor

en: Are you sure you want to leave without saving?
nl: Weet je zeker dat je wilt stoppen zonder te bewaren?

en: Select Image
nl: Selecteer afbeelding

en: Select
nl: Selecteer

en: Unchanged
nl: Ongewijzigd

en: These changes will persist across updates so it's best to make all your changes here.
nl: Deze wijzigingen blijven bestaan bij updates, dus het is het beste om al je wijzigingen hier aan te brengen.

en: SiteOrigin CSS adds any custom CSS you enter here into your site's header.
nl: SiteOrigin CSS voegt elke aangepaste CSS toe die je hier invoert in de header van je site.

en: Custom CSS
nl: Aangepaste CSS

en: Overflow Y
nl: Overloop Y

en: Overflow X
nl: Overloop X

en: Auto
nl: Automatisch

en: Collapse
nl: Invouwen

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Visible
nl: Zichtbaar

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Both
nl: Beide

en: Clear
nl: Leeg maken

en: Table Row
nl: Tabel rij

en: Table Column
nl: Tabel kolom

en: Table Cell
nl: Tabel cel

en: Table Row Group
nl: Tabel rij groep

en: Table Footer Group
nl: Tabel footer groep

en: Table Header Group
nl: Tabel header groep

en: Table Column Group
nl: Tabel kolomgroep

en: Table Caption
nl: Tabel bijschrift

en: Table
nl: Tabel

en: Run In
nl: Run in

en: List Item
nl: Lijst Item

en: Inline Table
nl: Inline tabel

en: Block
nl: Blok

en: Display
nl: Weergave

en: Height
nl: Hoogte

en: Width
nl: Breedte

en: Absolute Position
nl: Absolute positie

en: Inherit
nl: Overnemen

en: Static
nl: Statisch

en: Relative
nl: Relatief

en: Fixed
nl: Vast

en: Absolute
nl: Absoluut

en: Position
nl: Positie

en: Margin
nl: Marge

en: Layout
nl: Lay-out

en: Borders
nl: Randen

en: Opacity
nl: Doorzichtigheid

en: Box Shadow
nl: Box schaduw

en: contain
nl: bevat

en: cover
nl: omslagafbeelding

en: length
nl: lengte

en: auto
nl: automatisch

en: Background Size
nl: Achtergrond afmeting

en: no-repeat
nl: niet herhalen

en: repeat-y
nl: herhaal Y

en: repeat-x
nl: herhaal X

en: repeat
nl: herhaal

en: Background Repeat
nl: Achtergrond herhalen

en: Background Position
nl: Achtergrond positie

en: Background Image
nl: Achtergrondafbeelding

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Decoration
nl: Decoratie

en: Text Shadow
nl: Tekstschaduw

en: Pre Wrap
nl: Voorwrap

en: Pre Line
nl: Voorregel

en: Encountered
nl: Ondervonden

en: White Space
nl: Witte ruimte

en: Word Spacing
nl: Tussenruimte woorden

en: Letter Spacing
nl: Letterspatiëring

en: Text Indent
nl: Tekst inspringen

en: Justify
nl: Uitvullen

en: Center
nl: Midden

en: Right
nl: Rechts

en: Left
nl: Links

en: Text Align
nl: Tekst uitlijning

en: Font Family
nl: Lettertype familie

en: Lowercase
nl: Kleine letters

en: Uppercase
nl: Hoofdletter

en: Capitalize
nl: Kapitaliseren

en: Text Transform
nl: Tekst transformatie

en: Font Variant
nl: Lettertype variant

en: Line Through
nl: Doorstrepen

en: Overline
nl: Lijn boven tekst

en: Underline
nl: Onderstreept

en: Text Decoration
nl: Tekstdecoratie

en: Italic
nl: Cursief

en: None
nl: Geen

en: Font Style
nl: Lettertype stijl

en: Lighter
nl: Lichter

en: Bolder
nl: Vetter

en: Bold
nl: Vet

en: Normal
nl: Normaal

en: Font Weight
nl: Lettertype dikte

en: Line Height
nl: Lijnhoogte

en: Font Size
nl: Lettertype grootte

en: Text Color
nl: Tekstkleur

en: Text
nl: Tekst
